top of page

Kablosuz Durum İzleme Sistemi

Schaeffler, piyasaya çok rekabetçi bir kablosuz durum izleme sistemi sunmuştur. Bu sistemin en büyük avantajları sensörlerin küçük boyutu, kolay kurulum ve devreye alma ile birlikte makinenin mekanik durumu hakkında sağlam ve güvenilir bilgiler üretmesidir.

Kurulum ve Devreye Alma

Sensörler (titreşim + sıcaklık), izlenen nesneye vidalar veya yapıştırıcı ile bağlanır. Tüm sensörler otomatik olarak birbirine ve ağ geçidine bağlanır. Bir araya gelerek, şu anda mevcut en güvenilir ve enerji verimli IoT ağlarından biri olan örgü ağı oluştururlar. Sistem herhangi bir zamanda ek sensörlerle genişletilebilir.

Aktiviteler

Uygulama, çok aşamalı bir alarm sistemi kullanarak nesnenin titreşim davranışındaki olası değişikliklerin görsel bir resmini sunar ve trendleri gösterir.
Sensör, cihazın işleyişi açısından tüm önemli göstergeleri izler, bunlar arasında ivmenin etkin değeri, ivmenin kurtosis değeri, hızın etkin değeri, zarf eğrisinin etkin değeri ve sıcaklık bulunur.
Sistem tarafından üretilen ham veriler (zaman düzeyi ve frekans düzeyi sinyali), istenirse daha ayrıntılı bir şekilde analiz edilebilir. Tüm veriler, OPTIME mobil uygulaması veya bir internet tarayıcısı aracılığıyla doğrudan görüntülenebilir.
Dilerseniz, deneme amaçlı kullanımınız için sistemimizi teslim edebiliriz.

bottom of page