top of page

Teknik Servis

Temsilciliğini yaptığımız markaların yalnızca satışını yapmıyoruz. Cihazların kullanım ömrü boyunca geniş satış sonrası hizmetlerimizden yararlanırsınız.

Teknik Servis (Bakım)

Bakım & Onarım

Yüksek kalite ve doğru kullanıma rağmen, düzenli kullanılan her cihazda normal olarak bir aşınma ve yıpranma meydana gelmektedir. Elbette, en iyi ürünler bile düzenli bakım ve özen gerektirir. Proaktif ve düzenli olarak planlanmış bakım, cihazınızın maksimum kullanılabilirliğini sağlar. Bu doğrultuda müşterilerimize düzenli kontrol aralıkları ve gerekirse anında sorun giderme içeren bakım sözleşmeleri sunuyoruz.

 

Üretici firma tarafından eğitilmiş kalifiye servis teknisyenlerimiz üreticilerin önerdiği bakım prosedürlerini eksiksizce uygulayıp detaylı bir şekilde raporlar. Olası arıza durumlarında, cihazı mümkün olduğunca en hızlı bir şekilde çalışır duruma getirmek için çoğu zaman yerinde onarımlar yapılmaktadır. Bakım ve onarım sırasında her zaman orijinal yedek parça kullanılır.

Kalibrasyon

AQUATRAC NEM ÖLÇÜM CİHAZLARI

Firmamız, satışını yaptığı Brabender Messtechnik markasına ait Aquatrac Serisi nem ölçüm cihazlarının kalibrasyonu için üretici firma tarafından yetkilendirilmiştir.

ANSEROS OZON TEST KABİNLERİ

Firmamız, satışını yaptığı Anseros markasına ait ozon test kabinlerinin ozon kalibrasyonu için üretici firma tarafından yetkilendirilmiştir.

Bakım&Onarım
Kalibrasyon
Teknik Servis (Eğitim)

Eğitim

Doğru başlangıç çok önemlidir. Kalifiye servis personelimiz, yeni cihazın teknik olarak kusursuz bir şekilde devreye alınmasını garanti eder. Müşterilerimiz ayrıca, cihazınçalışmasına daha hızlı alışmaları ve böylece kısa sürede ölçümleri verimli bir şekilde yapabilmeleri için devreye alma sırasında kullanıcı eğitimi alırlar.

Eğitim
bottom of page