top of page

Mare Endüstriyel Cihazlar San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Hızla gelişen, değişen teknoloji ve rekabet şartları tüm firmaların kalite kontrol, ürün geliştirme ve AR-GE çalışmalarına verdikleri önemi artırmaktadır.Bu konudaki çalışmaların artması, teknoloji ile birlikte geliştirilen test cihazlarını ve bu cihazların satış ve servis hizmetlerini gerektirmektedir.
 

Plastik ve Kauçuk Test Cihazları sektöründe saygın bir yeri olan firmamız MARE ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 1997 yılında kurulmuştur ve konusunda dünyanın sayılı üreticileri olan firmaları temsil etmektedir. Satış ve satış sonrası hizmetleri eğitimlerini üretici firmalarımızda alan mühendislerimiz tarafından verilmektedir. Bugüne kadar geçen sure içinde plastik hammade, otomotiv,beyaz eşya gibi birçok sektördeki firmalar,üniversite ve araştırma kuruluşlarında çalışan cihazlarımız 20 yıl içinde oluşturduğumuz değerli referanslarımızdır.

Hakkımızda
Kurumsal-(Temsilcilikler).jpg

Temsilcilikler

ANSEROS

Üretim konusu sadece ozon sistemleri olan Anseros bu konudaki bilgi birikimini, AR&GE çalışmalarını bir çok alanda kullanılabilen ozon analizör ve jenaratörü ,ayrıca kauçuklarda önemli yaşlandırma nedeni olan ozon yaşlandırmasını simule eden SIM sistemlerinde kullanmaktadır.

AXXICON

Axxicon Molds Eindhoven B.V. 1947 yılında Hollanda’da kurulmuştur. Axxicon yüksek hassasiyetli sarf malzemeleri, polimer optik ve optik ortam üretimi için enjeksiyon kalıpları ve kalıp sistemleri geliştirir, mühendisliğini yapar, üretir ve doğrular. Şirket, polimer endüstrisine kalite kontrol ve Ar&Ge için numune üretimi amacıyla kullanılan enjeksiyon kalıpları üretmektedir. 

 

BRABENDER GMBH

1923 yılında kurulan gıda ve plastik sektöründe kullanılan cihazları üreten Brabender GmbH firmasının plastik bölümü temsilciliğini yapmaktayız. Laboratuar tipi ekstruderler,tork ölçüm mikserleri ve kauçuk testleri için tasarlanmış cihazlar konusunda marka bilinirliği en yüksek firma unvanına sahiptir.

 

BRABENDER MESSTECHNIK

Brabender grubunda yer alan Brabender Messtechnik 1961 yılında kurulmuş ve plastik testlerine yönelik geliştirdiği Nem Ölçüm Cihazları firmanın üretim hacminde ilk sırada yer almaktadır.

 

COFOMEGRA

1948 yılında karbon ark sonra xenon lamba üreterek başlayan Cofomegra zamanla Xenon Yaşlandırma ve Korozyon kabinleri üretimi konusunda sayılı firmalar arasında yerini almıştır.

 

FONTIJNE PRESSES

Polimer, kompozit hazırlama ve kauçuk hamur işleme amaçlı kullanılan laboratuar tipi presleri üreten Fontijne Presses 105 yıl önce kurulan Fontijne Grotnes grubu firmalarındandir.

IDENTIPOL

Identipol, Termal Analiz Teknolojileri konusunda uzman Lacerta Technology UK tarafından geliştirilmiştir. 2003 yılında kurulan Lacerta Technology termal analiz cihazları tasarımında kapsamlı bir deneyim sunar. Lacerta Technology, ayrıca şu anda dünya çapında önde gelen Termal Analiz şirketleri tarafından satılan Dinamik Mekanik Analizörleri (DMA) geliştirmiştir.

 

VIAVI

VIAVI, iletişim hizmeti sağlayıcıları, işletmeler, ağ ekipmanı üreticileri, kamu kuruluşları ve aviyonikler için küresel bir ağ testi, izleme ve güvence çözümleri sağlayıcısıdır. Bu müşterilerin ağa komuta etmek için araçların, otomasyonun, zekanın ve sanallaştırmanın gücünden yararlanmalarına yardımcı olmaktadır.

bottom of page