top of page

Temsilcilikler

Polimer ve Kauçuk Endüstrisi

Anseros

Üretim konusu sadece ozon sistemleri olan Anseros bu konudaki bilgi birikimini, AR&GE çalışmalarını bir çok alanda kullanılabilen ozon analizör ve jeneratörü, ayrıca kauçuklarda önemli yaşlandırma nedeni olan ozon yaşlandırmasını simule eden SIM sistemlerinde kullanmaktadır.

Firmamız Anseros Klaus Nonnenmacher GmbH markası altında üretilen ürünlerin Türkiye'deki satış ve ihalelere katılma hizmetleri konusunda tek yetkilidir. Ayrıca Anseros referans ozon analizörü ile kalibrasyon hizmetleri ve yedek parça temini dahil olmak üzere, kurulum, devreye alma, yerinde eğitim, garanti ve garanti sonrası hizmetleri vermeye yetkilidir.

Web sitesi: www.anseros.de

Axxicon logo

Axxicon yüksek hassasiyetli sarf malzemeleri, polimer optik ve optik ortam üretimi için enjeksiyon kalıpları ve kalıp sistemleri geliştirir, mühendisliğini yapar, üretir ve doğrular. Şirket, polimer endüstrisine kalite kontrol ve Ar&Ge için numune üretimi amacıyla kullanılan enjeksiyon kalıpları üretmektedir. 

Firmamız Axxicon markasına ait kalıpların Türkiye'de satış, kurulum ve servis hizmetleri için tek yetkili firmadır.

Web sitesi: www.axxicon.com

coesfeld_logo

Coesfeld merkezi ve üretimi Almanya Dortmund'dadır. Dünya genelinde plastikler, kompozitler, elastomerler ve diğer madeni yağ ürünleri için malzeme test makineleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. 

Firmamız Coesfeld markasına ait ürünlerin Türkiye'de satış, kurulum ve servis hizmetleri için tek yetkili firmadır.

Web sitesi: www.coesfeld.com

Cofomegra logo

1948 yılında karbon ark sonra xenon lamba üreterek başlayan Cofomegra zamanla Xenon Yaşlandırma ve Korozyon kabinleri üretimi konusunda sayılı firmalar arasında yerini almıştır.

Web sitesi: www.cofomegra.it

fontijne-logo

Fontijne Presses BV Hollanda merkezli, laboratuvar merdane preslerinin uzmanlaşmış bir üreticisidir. Bugün Fontijne Presses, dünya çapında 2.000'den fazla laboratuvar presinden kurulu bir tabana sahiptir.

Firmamız Fontijne markasına ait preslerin Türkiye'de satış, kurulum ve servis hizmetleri için tek yetkili firmadır.

Web sitesi: www.fontijnepresses.com

Identipol logo

Identipol, Termal Analiz Teknolojileri konusunda uzman Lacerta Technology UK tarafından geliştirilmiştir. 2003 yılında kurulan Lacerta Technology termal analiz cihazları tasarımında kapsamlı bir deneyim sunar.

 

Web sitesi: www.identipol.com

StepLab Logo

İtalya menşeili STEP Lab, statik, dinamik ve darbe test sistemleri üretmekte ve satışını yapmaktadır.   

 

Web sitesi: www.step-lab.com

Three-Tec

İsviçre menşeili Three-Tec, proses mühendisliği için besleme sistemleri, ekstrüderler ve proses ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminde uzmandır.

 

Web sitesi: www.three-tec.ch

Viavi Logo

Hassas optik çözümler konusunda el tipi NIR spektrometreleri ile ilaç, gıda ve kimya proseslerine yönelik on-line, in-line NIR spektrometreleri üretmektedir.

Web sitesi: www.viavisolutions.com

Kağıt Endüstrisi

cmt-solutions-logo

CMT Solutions Oy, 2002 yılında kurulmuş, tarafsız bir uzman hizmet şirketidir. Otuz yılı aşkın tecrübeye sahip uzmanlarının verdiği hizmetlerle müşterilerin üretim süreçlerinin sürdürebilirliğini ve üretim kalitesini iyileştirecek koşulları sağlamaktadır.

Web sitesi: www.cmtsolutions.fi

cs compact logo

Kağıt üretiminin iyileştirilmesi için teknolojik olarak yüksek kaliteli performans katkı maddeleri ve kimyasal üretimi yapmaktadır. Merkezi Heidelberg'de bulunan CS Compact System GmbH, kağıt endüstrisinde küresel ölçekte faaliyet gösteren bağımsız bir üretim ve ticaret kuruluşudur.

Web sitesi: www.compact-system.de

Fastpap logo

Fastpap, 30 yılı aşkın bir süredir kağıt hamuru ve kağıt endüstrisi için daha yüksek proses verimliliği ve daha düşük maliyetler için çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Kesme ve temizleme sistemlerinde uzman olan Fastpap sektörde oldukça bilinen bir markadır. 

Web sitesi: www.fastpap.com

Feltri-Marone-Logo

1933 yılında kurulan Feltri Marone S.p.A, kağıt endüstrisi için tekstil keçe (şekillendirici keçe, ıslak keçe, kurutucu keçe vb) ve oluklu mukavva üretimi için çeşitli keçelerin (tekstil) üretiminde uzmanlaşmıştır. Firmamız oluklu mukavva üretimine yönelik (corrugating belt vb.) ürünlerinin temsilciliğini yapmaktadır.

Web sitesi: www.spirabelt.com

overmade logo

OverMade, kağıt hamuru hazırlama makinalarından sarıcıya kadar komple kağıt ve hijyenik kağıt üretim makineleri tasarlayan ve üreten bir İtalyan şirketidir.

Web sitesi: www.overmade.it

logo-powermade

Powermade, kağıt endüstrisine yönelik kurutma sistemlerinin mühendisliği ve üretimine kendini adamıştır. Hem kağıt hem de kağıt mendil, tuvalet kağıdı gibi hijyenik kağıtların üretimi için tamamen yeni sistemler ve mevcut tesislerin modernizasyonunu yapmaktadır.

Web sitesi: www.powermade.it

bottom of page