Hızla gelişen, değişen teknoloji ve rekabet şartları tüm firmaların kalite kontrol, ürün geliştirme ve AR-GE çalışmalarına verdikleri önemi artırmaktadır.Bu konudaki çalışmaların artması, teknoloji ile birlikte geliştirilen test cihazlarını ve bu cihazların satış ve servis hizmetlerini gerektirmektedir.

Plastik ve Kauçuk Test Cihazları sektöründe saygın bir yeri olan firmamız MARE ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 1997 yılında kurulmuştur ve konusunda dünyanın sayılı üreticileri olan firmaları temsil etmektedir.

Satış ve satış sonrası hizmetleri eğitimlerini üretici firmalarımızda alan mühendislerimiz tarafından verilmektedir.

Bugüne kadar geçen sure içinde plastik hammade, otomotiv,beyaz eşya gibi birçok sektördeki firmalar,üniversite ve araştırma kuruluşlarında çalışan cihazlarımız 20 yıl içinde oluşturduğumuz değerli referanslarımızdır.

Müşterilerimizle ekip uyumu ile çalışmak ,çözüm odaklı hareket etmek ve kalite hedefine ulaşmak için güvenilir ve tercih edilen firma olmaktır.

• Koşulsuz müşteri memnuniyeti
• Güvenilir ve dürüst işbirlikleri
• Teknolojik yenilikler
• İnsana,topluma ve çevreye duyarlılık

INSTRON-Plastik Test Cihazları Grubu
İtalya Torino'da 1957 yılında kurulan CEAST firmasının 2008 yılında Instron (%100 ITW iştirakidir, NYSE: ITW ) tarafından alınmasında sonra tecrübeli ekibi ile aynı fabrikada büyük bir grubun içinde devam edilen plastik test cihazlarının temsilciliğine ITW Türkiye ofisine bağlı olarak devam etmekteyiz.

BRABENDER GMBH
1923 yılında kurulan gıda ve plastik sektöründe kullanılan cihazları üreten Brabender GmbH firmasının plastik bölümü temsilciliğini yapmaktayız. Laboratuar tipi ekstruderler,tork ölçüm mikserleri ve kauçuk testleri için tasarlanmış cihazlar konusunda marka bilinirliği en yüksek firma unvanına sahiptir.

BRABENDER MESSTECHNIK
Brabender grubunda yer alan Brabender Messtechnik 1961 yılında kurulmuş ve plastik testlerine yönelik geliştirdiği Nem Ölçüm Cihazları firmanın üretim hacminde ilk sırada yer almaktadır.

FONTIJNE PRESSES
Polimer, kompozit hazırlama ve kauçuk hamur işleme amaçlı kullanılan laboratuar tipi presleri üreten Fontijne Presses 105 yıl önce kurulan Fontijne Grotnes grubu firmalarındandir.

ANSEROS
Üretim konusu sadece ozon sistemleri olan Anseros bu konudaki bilgi birikimini, AR&GE çalışmalarını bir çok alanda kullanılabilen ozon analizör ve jenaratörü ,ayrıca kauçuklarda önemli yaşlandırma nedeni olan ozon yaşlandırmasını simule eden SIM sistemlerinde kullanmaktadır.

COFOMEGRA
1948 yılında karbon ark sonra xenon lamba üreterek başlayan Cofomegra zamanla Xenon Yaşlandırma ve Korozyon kabinleri üretimi konusunda sayılı firmalar arasında yerini almıştır.

VISION RESEARCH
Phantom tescilli markası ile üretilen hızlı kameralar Vision Research firmasının göz ile izlenemeyecek kadar hızlı hareketlerin görüntüsünü almak için sunduğu yüksek teknolojik kameralardır.

Alınan her cihaz için Tema'ya fidan bağışı yapıyoruz.