top of page

Solarbox-E Plus

Solarbox E Plus xenon test cihazları ISO, ASTM, DIN, JIS ve diğerleri dahil olmak üzere uluslararası ve endüstri standardı test yöntemlerine uyacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

 

SOLARBOX'ınızı uygulama ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için birçok kullanışlın aksesuar mevcuttur.

Soarbox-EPlus uv yaşlandırma test cihazı

Solarbox E Plus

Solarbox E Plus xenon test cihazları ISO, ASTM, DIN, JIS ve diğerleri dahil olmak üzere uluslararası ve endüstri standardı test yöntemlerine uyacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. SOLARBOX'ınızı uygulama ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için birçok kullanışlı aksesuar mevcuttur.

Tüm program parametrelerini aynı anda ekranda gösterdiği için ekipmanın kullanımını ve programlanmasını kolaylaştıran 7”renkli dokunmatik ekranla donatılmıştır. Dokunmatik ekran sayesinde, değerlerin bir alfa numerik QWERTY tuş takımı aracılığıyla girilmesini kolaylaştırır.

Serbest sırayla 99'a kadar çok sayıda faza sahip döngüleri ayarlamak mümkündür. Kuru ve Islak (Suya daldırma veya Spreyleme) fazları mevcuttur.

Aşağıdaki parametreler görüntülenebilir ve kontrol edilebilir:

 

  • Işıma

  • BST

  • RH

  • Hava sıcaklığı

 

Her parametre sabit veya rampa geçişi olarak ayarlanabilir.

SOLARBOX E Plus, sayısız sayıda program ve raporu ve gelecekteki yükseltmeleri depolamanıza izin veren genişletilebilir 16 GB bellek ile donatılmıştır. SOLARBOX E PLUS'ın tüm parametrelerini ek yazılım kullanmadan kalibre etmek mümkündür.

 

SolarboxLAN yazılımı ile cihazı LAN portu üzerinden uzaktan kontrol etmek mümkündür. Ayrıca PC'de Excel formatında programlar oluşturabilir, düzenleyebilir ve raporları indirebilirsiniz.

bottom of page