top of page

Mini Compounder KETSE 12/36

Plastik endüstrisinde ve ilaç endüstrisinde yeni ürünlerin geliştirilmesi için uygundur.​

Brabender, yeni Mini-Compounder KETSE 12/36 ile, hem plastik endüstrisinde uygulanabilen, hem de farmasötik ürünlerin geliştirilmesi için ilaç endüstrisi için randımanlı, minyatür ölçekte çift vidalı bir ekstrüder sunmaktadır.

Çift vidalı laboratuvar ekstrüderi

Plastik ve ilaç endüstrisi için yenilik

Kolay kullanımı, her türlü prosese kolayca uyum sağlayabilme yeteneği ile bu küçük ölçekli Mini-Compounder mükemmel bir laboratuvar cihazı olarak farkını ortaya koymaktadır.

Mini-Compounder'ın proses ünitesi, uzunluğu 36D olan ve yatay olarak bölünmüş bir namludan (barrel) oluşmaktadır ve arkaya doğru açılabilen üst kapağı sayesinde prosesin bütün adımlarını görsel olarak değerlendirme olanağı tanır. Bu tasarımı sayesinde namlunun kolayca çıkarılıp temizlenmesine izin verilir. Ek olarak 6D, 12D ve 26D proses uzunluklarında havalandırma ya da ölçüm ünitesi bağlama amacıyla kullanılabilen portlar mevcuttur. Ayrıca 14D proses uzunluğuna gerekli olan yan besleme üniteleri eklenebilir.

Modüler vida konsepti, tüm özgün proses çalışmalarına olanak sunar. Mini-Compounder KETSE 12/36 D ile özellikle ilaç endüstrisinde ihtiyaç duyulan minimum numuneler bile işlenebilir. 

Mini-Compounder KETSE 12/36 3.8 kW gücünde entegre bir sürücüye sahiptir ve maksimum 600 U/dk hızlarına ulaşır. 

Mini-Compounder KETSE 12/36 D, CAN open bus teknolojisi ile desteklenmektedir. Ölçüm verilerinin kaydedilmesi ve değerlendirilmesinin yanı sıra tüm makine sisteminin kontrolü, Windows® altında kullanımı kolay yazılım ile yapılır.

Tabii ki, ölçüm ve kontrol üniteleri veya besleme üniteleri (gravimetrik, hacimsel, sıvı) gibi gerekli ek ekipmanlar ve ayrıca ekstrüder sonrası ekipmanları da mevcuttur, bu da komple ekstrüzyon hatlarının modüler kurulumuna olanak tanır.

bottom of page